Profesjonalna Sprzedaż i Montaż Drzwi!
Odkryj perfekcyjne połączenie stylu i bezpieczeństwa z naszą ofertą Sprzedaży i Montażu Drzwi. Z nami znajdziesz idealne drzwi do każdego wnętrza, zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalny montaż. Twoje zadowolenie to nasz priorytet!
Okna PVC/ALU Nowoczesność i Precyzja
Wybierz nowoczesność i precyzję z naszą ofertą okien, zapewniających estetykę i energooszczędność. Realizujemy zamówienia z dbałością o detale, gwarantując trwałość i funkcjonalność.
Nowoczesne Bramy Garażowe
Odkryj naszą kolekcję nowoczesnych bram garażowych, które oferują nie tylko zaawansowaną funkcjonalność, ale także niepowtarzalny styl. Idealne do każdego domu, zapewniają bezpieczeństwo, trwałość i estetykę.
Previous slide
Next slide

Drzwi stalowe wewnątrzklatkowe do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym o podwyższonych parametrach akustycznych 43dB oraz antywłamaniowych w klasie RC3

Drzwi wejściowe producenta WIKĘD, idealnie nadają się do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym. Skrzydło o grubości 64 mm z uszczelką, wielowarstwowym wkładem i ramiakiem z drewna klejonego oraz ościeżnicą stalową o grubości 11 cm zapewnią najlepsze parametry akustyczne i zabezpieczające.

W skład zestawu wchodzi;

Dostępna kolorystyka;